Przestronne domki dla rodzin z dziećmi

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rodziny z dziećmi mają szczególne wymagania co do miejsc noclegowych nad morzem. Dla nich nie zawsze liczy się bliski dostęp do morza, ale przede wszystkim duża przestrzeń, miejsce do aktywnego wypoczynku oraz bezpieczeństwo. Szukasz noclegu w Ustce, który będzie dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi? Family Resort - Ustka wpisze się w Twoje oczekiwania.

W domku i ogrodzie Przestrzeń do zabawy

Przestrzeń we wnętrzu
Duży salon zapewnia miejsce do zabawy w ciągu dnia, a wyodrębnienie części sypialnianej na górze umożliwia niezakłócony wypoczynek: drzemkę lub nocny sen.

Plac zabaw
W przestronnym ogrodzie znajduje się plac zabaw. Bogato wyposażony, od rana do wieczora zachęca do aktywności każdego malucha.

Wszystko pod kontrolą Aktywnie i bezpiecznie

Bezpieczeństwo
Posesja jest ogrodzona, więc dziecko może bezpiecznie bawić się w ogrodzie lub na placu zabaw. Ty w tym czasie możesz relaksować się na tarasie z filiżanką kawy.

Aktywny wypoczynek
Do dyspozycji oddajemy rowery, dzięki czemu wczasy nad morzem w Ustce mogą przybrać także formę aktywnego wypoczynku. To doskonała odskocznia od wielogodzinnego leżenia na plaży.
  1. Family Resort Ustka
  2. +48 790 218 218
  3. St.Lema 8, 76-270 Przewłoka-Ustka
  4. rezerwacja@baltyckieapartamenty.pl
© Family Resort Ustka. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk